Morčátko123

Mám webovou stránku nikdo mi tam nechodí co mám udělat???

Mám webovou stránku ale nikdo mi tam nechodí. JAk udělat aby tam lidi chodili??
Doplňuji:
Jsou o tom že můžeš svého psa přihlásit do soutěže.
Kdyby vás stránka zajímala tady je adresa cernikovaterka@seznam.cz

Nejlepší odpověď
terry

A ví o těch tvých stránkách někdo? Jsou něčím zajímavé? Jsou pro někoho potřebné?
Doplňuji:
Ale ty jsi napsala emailovou adresu. Ne adresu webových stránek.
Emailová adresa je jako doma poštovní schránka. Chodí ti tam jen pošta od známých, kteří tvou adresu znají.

Další odpovědi
Drap

Asi to nikoho nezajímá.

Ecata

Dej si odkaz na facebook a taky na tu stránku sama co nejvíce klikej. Čím víc návštěv totiž bude mít, tím větší bude mít prioritu při vyhledávání a tím více lidí si jí tudíž všimne.

Bedy

Podívejte se, důležité je hlavně nabídnout kvalitní originální obsah. Neplňujete-li to, máte smůlu, na ten web nikdo chodit nebude.

Další, co je potřeba, je zaregistrovat stránky do co nejvíce katalogů a vyhledávačů – ku pomoci může být stránka catrank.cz, kde jsou seznamy katalogů. Tak směle do toho!

A jako dobrou propagaci bych doporučil Braníkem zmíněný Websurf – ale pozor – nepoužívejte Autosurf. Ten Vám za prvé žádného unikátního návštěvníka nepřinese (přinese spíš jen zhlédnutí) a za druhé – nepřinese Vám žádného reálného člověka – ty stránky nikdo neuvidí.

Proto je mnohem lepší volba Manualsurf nebo Bestsurf.
Manualsurf zobrazí stránku na 10 vteřin – takže na nějaké juknutí to je. Člověk si stárnky může ručně překlapávat, takže ji může vidět klidně minutu nebo půlhodiny na ni koukat.

V Bestsurfu Vám osattní hodnotí stránky jako ve škole – 1 výborný, 5 nedostatečný.
A nejlepší je Paysurf – ten zobrazí stránku na 60 sekund, takže si člověk ty stránky může pěkně prohlédnout.

Jinak registrace je zdarma, vlastně Websurf celý je zdarma, stačí surfovat – načítají se Vám kredity, které pak utrácíte za zobrazení. Nebo si kredity můžete dobít pomoc SMS či převodem.

Registrace a více o websurfu najdete přímo na stránkách – http://www.web­surf.cz/?ref=627­45

hanny 2

Napiš mejlíky všem co máš v adresáři s odkazem na tyto Tvoje web. stránky a s prosbou,ať to posílají dál a dál.......!
Doplňuji:
terry má pravdu,to je e-mailová schránka!

Braník

Morčátko 123 to myslela asi tím,že,kdyby vás stránka zajímala,když sem napsala svoji adresu ,kde by vám jí mohla poslat,kdyby měl zájem,aby jste se ozvali,takto jsem to pochopil já.
zkus na vyšší sledovannost Websurf,nebo seosurf.