Nina222

Mám vyzkoušet Predictor Early?

Ahojky, snažíme se s manželem o miminko a vnejbližší době si chci zkusit udělat těhotenský test. Dle info od kamarádky si chci koupit těhotenský test Predictor Early…je prý extrémně citlivý a měl by těhotenství ukázat již 4 dny před očekávanou menstruací. Kdo ho vyzkoušel?

Nejlepší odpověď
Pájo

Pokud se s přítelem snažíte o početí, zaměřte se spíše na ovulační testy, ty Vám pomohou s načasováním (vaší společné snahy).

S výběrem testu Vám rádi poradí v lékárně.
Těhotenských testů je celá řada… v zásadě se dělí na testy, u kterých se detekce těhotenství provádí buď:

  • přímo v proudu moči
  • ponořením absorbujícího konce proužku do nádobky s močí

Obecné dělení pak těhot. testy člení na testy:

  • s indikací pomocí imunochromatografie na proužku
  • digitálním indikátorem početí

Vámi uváděný test detekuje již 12,5 mIU/ml hCG přítomného v moči (detekce se provádí v proudu moči).
Např. GS Mamatest 10 těhotenský test 2ks ( http://www.le­karna.cz/gs-mamatest-10-tehotensky-test-2ks/ ) je např. ještě citlivější – deklarovaná citlivost testu již 10 mlU/ml hCG (detekce v nádobce s odebranou močí)

Tak jako tak neuděláte chybu.

Další odpovědi
Miriam222

super test, použila jsem jako druhý „pro jistotu“. Rychlý výsledek bez čekání. Naprosto přesný!