Martina44

Mám vymyslet reklamu na přípravek, který ještě neexistuje. Nic mě nenapadá:/ poraďte mi prosím, cokoliv, co vás napadne!

Za každý nápad budu vděčná, prosím! :)

Nejlepší odpověď
Drap

Jaký přípravek ? Na hubení mravenců, na praní, proti plísni nebo snad nějaký jiný ? Takhle ti asi moc nepomůžeme

Další odpovědi
venkovan

Zkus chilli zmrzlinu.
Takovou blbost nikdo nevymyslí, tak máš široké pole působnosti jak takovou super zmrzlinu propagovat. Od léčebních účinků až po obranu proti chmatáků.
No při představě jak líži zmrzlinu s řádnou dávkou chilli, tak mi vyráží pot na čele a hoří jazyk.

hanulka11

Kdyžtak se dívám z okna – tak třeba bílé uhlí:D:D

frankie89

co takhle sprej, který by stačil naříkat na oblečení a to by potom měnilo barvu dle teploty či počasí? (v chladnu tmavě modrá, v horku červená atd.)

registrovana

Tak třeba propiska, které píše to co jí diktuješ nebo co máš jen na mysli. Takový robot s pravopisem v malíčku )

pusinka50

Já bych potřebovala vymyslet přípravek, aby pes nelízal ty chcanky druhých pejsků venku, něco jako elektronický snímač na obojku, který mu dá za každý líznutí elektrickou ránu apod.