Zasu

Mám vrátit nevybalenou tiskárnu?

Zakoupila jsem na internetu Canon Pixma ip7200 a teprve při otevření krabice jsem zjistila, že je kompatibilní s Win8 a já mám Win7. Mám se pokusit jí instalovat, nebo ji rovnou ještě zalepenou vrátít?

Nejlepší odpověď
gecco

Ovladače by měly fungovat i pro W7…
😉
W8 a W7 se – ´interně´, zase tak moc neliší…
😉

Další odpovědi
mosoj

Pláci plác.
Nemusíš. Tiskárna bez originál ovladače nepracuje úplně na 100 %.
Zde ale všechno napravíš !!!
http://www.ca­non.cz/suppor­t/consumer_pro­ducts/products/prin­ters/inkjet/pix­ma_ip_series/pix­ma_ip7250.aspx?ty­pe=download&lan­guage=&os=Win­dows 7 (32-bit)

lexx

vrátit, občanský a obchodní zákoník to umožňuje, bez udání důvodu, otázka zní jestli si pomůžeš…

gecco

Mosoji – už zase rejpete bez znalosti věci i rozmyslu???
___
Odkazujete na tiskárnu i7250 (tazatelka se ptá na i7200) – ano, mohou být ´kompatibilní´, ale také nemusejí – což nevíte…
Já to taky nevím… Takže já poukazuju na to, že W7 a W8 jsou na stejném jádru (v podstatě se liší jen xichtem a tím, že W8 si mááárketingově hrají na nový systém, takže právě ty ´doplňky´ někdy a někde dělají problémy)…
___
Koneckonců – ovladače, které fungují na WXP, fungují i na W7 (opět je jádro velmi podobné), tedy ani ´staré´ periferie nemají s W7 či W8 problém (Vista byl úkrok bokem, který se ani vynikajícím markeťákům MS nepovedlo obhájit)…
😁
___
Mosoji – vnímám, že můj nick vám vhání slzy do paží a burcuje svaly v očích – jen zkuste přemýšlet…
😁

Zasu

Ahoj, tiskárnu jsem připojila a zdá se, že tiskne bez problémů. Dík za radu!