Mám Visty nahradit novými Win 7?

Nedávno jsem si koupil notebook, který už v sobě měl Windows Vista Home Premium. Jak jsem se dozvěděl, brzy má vyjít Windows 7. Moje otázka zní: má cenu přecházet? Visty mi sice moc nesedí, přijdou mi pomalé a zbytečně náročné (oproti XP), ale pokud WIN7 v tomhle nejsou o moc lepší, mají nějakou přidanou hodnotu?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Určitě nahradit. Na toto téma se vede hodně diskuzí, ale obecně platí, že Windows 7 jsou opravdu plnohodnotným novým operačním systémem. Visty vedle nich stojí jako nedodělaný příbuzný...

Další odpovědi:

Pokročilý

Win7 jsou obecně „rychlejší“ a o něco méně náročné na hardwarové prostředky, ale spousta lidí, kteří je zkusili, je spíše označuje za "takový větší servisní balík Vist". Kdybyste si notebook s Vistou koupil po 1. červenci, upgrade na 7 byste od Microsoft měl zdarma. Pokud ne, budete muset platit pár tisíc za upgrade. Kdo nemá s Vistami příliš problémů, přecházet za každou cenu není nutné. Kdo si má vybrat mezi jedním notebookem s Windows Vista a druhým s Windows 7, měl by si vybrat Windows 7.

Obecně vzato Microsoft Visty naprosto p*sral, a nevěřím, že by se našlo jediného člověka, který by s nimi problém neměl. Microsoft se momentálně nachází v takové situaci, že si Win 7 nemůže dovolit pokazit, takže bych určitě do Win 7 šel.. A jestli je pokazí tak... Nejspíš skončí jedna velká monopolová éra....

Pokročilý

mohu potvrdit, že novinky v systému mi přijdou zajímavé a systém se v porovnání s Vistou zdá i svižnější. Velmi zajímavý je koncept nového Taskbaru, který bohužel pro Vistu pohou úpravou vzhledu nevytvoříme.

Pokročilý

tohle je uplně stejné,moc si tím nepomuzes, jo xp je xp

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.