zzzzz

mám vir???

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/poskytovani-osobnich-udaju-tretim-stranam

podívejte se prosím na tuto otázku. Doplnila jsem text, a když jsem to odklikla, tak se tam objevil text, který mám napsaný nad tím. Proč???
Mám nově nainstalovaný windiws 7, moc s tím ještě neumím, ale nevím, jak by se mi mohlo stát toto.
Doplňuji:
www já jsem nepsala dvakrát stejný text, tak proč ho tam mám dvakrát??? Kde mám ten text co jsem napsala jako doplnění?

Nejlepší odpověď
www

Doufám, že otázce rozumím.
Doplnění otázky se zde takto zobrazuje všem. Proto tedy žádný vir, je to takhle nastaveno.
Doplňuji:
Já tam ale vidím tvoje doplnění!
Doplnit se dá ale jen jednou, víckrát už ne a systém tě dál nepustí.

Další odpovědi
anonym

😉

ne ne ne.
iba lave rucicky.

cochee

Vir asi ni, na takové prkotiny viry neplýtvají svou energií 🙂 prostě se něco stalo, možná že i ne v PC, ale zde na serveru. Chyba v Matrixu.