KARI05

Mam verit reklamám?

Ahoj furt mi tu skace reklama že mam v mobilu 4 viry a že mam pozkozenou nabijecku neneskocilo vám to tam taky???

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Neskočilo.
A co má tvůj pc společnýho s mobilem jsi nepřemýšlela?
Jak by mohl někdo zjistit na tvém počítači, že máš v mobilu 4 viry? :DDDD
Neskočilo, používám adblock, ale viděl jsem to na mobilu, je to jen reklama.

Další odpovědi
luky.1986

Obcas kdyz koukam na porno, tak me hodi odkaz na stranku, ktera rika, ze ma vir a mam neco stahnout. Coz je blbost, takze stranku zavru a neresim to.

postcd

upozorněním na viry z jiného zdroje než je antivirový program, který jsem nainstaloval nevěřím… reklamám bych nevěřil, jsou akorád od toho aby ti vsugerovali že si máš něco koupit, že to potřebuješ

gecco

Sama tato reklama je ´návodem´, jak se nějaké ´breberky´ dobrat…
😉
Zavři to…

Drap

Ne, neskočilo nic takového. Čemu máš věřit, si musíš rozhodnout sám.

ReHu

Ne.