kjavicka

mám velký dotaz.Sháním jměno majitele tel.čísla 602 612 029.Po­může nekdo?

Nejlepší odpověď
vlk samotař

Co mu tak zavolat a zeptat se.

Další odpovědi
Zahrada007

Zkuste toto číslo vyhledávat Googlem, a to v různých modifikacích. Hledejte toto číslo vcelku bez mezer, pak rozdělte číslo na dvojice a nakonec na první trojčíslí a zbytek vcelku, atd. Vždy se najde něco čeho se dá chytit, emailová adresa, a tu následně vložit do vyhledávání. Budete překvapeni, kolik informací za krátkou dobu získáte. Nenajdou-li se žádné výsledky, znamená to že uživatel nepoužívá internet nebo SIM karta je nová.