Adis99

Mám velkej problém…

Chceme slavit s kámoškou narozeniny u nich na zahrádce ale je tu malej ale přitom hodně velkej problém… Záchod…Mohli bysme chodit např k jejich znamímu co má s nima tu zahrádku společně, ale prej by to její mamka nedovolila… Jak ju přemluvit? A nebo jak to vyřešit? Ještě by se mohlo choodit k nám ale my bydlíme naproti přes silnicu… Prosíííím Poraďte!!!!!!

Nejlepší odpověď
Syd

Tak když bydlíte jenom naproti přes silnici, tak neni problém skočit si tam, ne?

Další odpovědi
Terryle

Pokud bydlíte přes silnicu, tak bych chodila k vám – prostě si přeběhnete, no :o) Jen je potřeba se domluvit s vašima, aby jim nevadilo, že bude pořád někdo běhat tam a zpátky a že se třeba všem nebude chtít zouvat.

Drap

Myslím že ani přejítí přes silnici neni problém

Adula.57

Choďte přes ulici, ale problém bude v noci. Když se vám bude chtít, tak musíte dávat pozor na auta!!!

lexx

tak třeba Amerikáni na Měsíci (i běhěm letu) čůrali do igelitových pytlíků které potom vyházeli ven, jak to dělali ve skafandru při procházce to nevím, asi museli něco vydržet, byli to koneckonců elitní letci kteří rovněž za letu nemohou