sonam

Mam velikou koupelnu s jedním malým oknem. Poradíte mi někdo nějakou kytku velkého vzrůstu ktera nepotřebuje moc světla?

Doplňuji:
Koupelna má 25 m2 takže se nemusím bát laku a pod. Jedině čeho je málo to je světlo, rostlina na okně to neřesi.

Odpovědi
zzzlatokopka

http://www.zbo­zi.cz/hledani/?q=dra­cena#utm_source=se­arch.seznam.cz&ut­m_medium=hint&ut­m_term=dra%C4%8De­na&utm_conten­t=product&utm_cam­paign=nasli-jsme

máme ji v chodbě, taky je tam malé okno, stín ji vyhovuje, zalévám cca co 14 dní, je velice odolná:-)
Doplňuji:
Parádně velká koupelna:-) Závidím:-)

Pokud ti to dovolí finance, tak se denní světlo do místnosti dá přivést i jinak než oknem.

dejavu

Ideální je kapradí nebo břečťan. Mají rádi stín i vlhko.

gecco

Nebo to zkus naopak – namísto vysoké rostliny splývavou (květináč na parapet nebo vedle něj)…
http://www.gar­ten.cz/forum/vt/cz/27­28-splhavnice-potos-epipremnum/
😉
Doplňuji:
Na okně – nebo vedle by byl jen květináč – ta rostlina splývá podél zdi dolů…
😉

Kiti

S dracenou souhlasím, ještě by šla areca, epipremnum a zelenec ale ten je menší.
V koupělně je spíš problém s lakem na vlasy, deodoranty a jiné různé spreje.