Mám vadný pixel?

Dobrý den,
mám nový telefon sony ericsson live with walkman.Po měsíci používání se mi uprostřed displeje udělala malá černá tečka(pixel).Myslela jsem si,že to je vadný pixel,ale zkoušela jsem aplikace na opravení vadných pixelů a nic se nezměnilo.Ale zjistila jsem,že když otevřu messenger,černá tečka zmizí.Nevím jak je to možné.Nevíte co s tím mám dělat nebo co to je?Děkuji.
Doplňuji:
Omlouvám se,ikdyž otevřu messenger,tak je to vidět,asi jsem se přehlédla.

Odpovědi:

Bronzový

Vadný pixel se nedá opravit aplikací.
Když klikneš na klávesnici jako na volání a napíšeš tam *#*#7378423#*#* , tak se ti objeví servisní menu, tam dej service tests a pak klikni na displej, pokud se tam tečka nezobrazuje, tak to není pixelem.
Kdyžtak ho zkus vypnout a zapnout, popřípadě zapnout bez SD karty a SIM karty
Doplňuji:
Tak pokud je to vadný pixel, tak jedině vyměnit celý displej, ale to je dost drahé, ale měla by na to platit záruka. Takže ho kdyžtak odnést do servisu.

Zlatý

Zkus tu záruku, ale většinou se u displejů toleruje několik vadných pixelů ( hotpixelů), jako nepoškozený displej. Každý výrobce to má jinak.

Vadný pixel se programem "opravuje" na snímačích foťáků. On se vlastně neopravuje ale vyřazuje se a jeho činnost přebírají sousední pixely. Říká se tomu pixelmaping.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 868
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.