RoggyBlackie

Mám v počítači zamknutou složku (já jí nezamykala). Jak se dá odemknout?

Neumím to přesně vysvětlit, takže mohu poslat obrázek e-mailem :)

Odpovědi
Emefej

Nic si z toho nedělej, v každém počítači je řada zamknutých složek.

badisko

restartuj pc … a nebo pouzij toto …>>> http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/bezpecnost/si­frovani/unloc­ker/ unlocker .. jinak fotku muzes vlozit i tady … zde nahrej fotku >>>> http://www.ima­gehosting.cz/ poaksem vloz odkaz …
ale pro rychlejsi vyrizeni pouzij ten unlocker
Doplňuji:
popripade ji muzes zkusit prejmenovat

cochee

Obrázek neposílej – pošli její jméno a cestu k ní. Ve Windows je spousta složek, zamknutých přímo systémem a není radno je odemykat.

badisko

Cochee …co to blabolis …?…Proc by ji nemohla odemknout?…nesmi ji smazat pokudnje systemova …Slecna urcite vi co to znamena cesta k umisteni slozky(souboru) …
Hele zase tady z kazdeho nedelej PC maga …!!
urcite se ji nedopatrenim nekde na ploze zamknula slozka …a ted jinemuze smazat …:D

cochee

Odemknout ji buď může nebo nemůže, záleží, co je to za složku. Já jsem napsal, a to o systémových složkách, nikoliv kterékoliv složce, že to není radno, ne že nemůže. Můžeš mi říct, jak se nedopatřením zamkne složka? Ono je na to třeba pár konkrétních úkonů v přesném pořadí. O blábolení se poraď sám se sebou, až si po sobě přečteš svůj příspěvek.