Mám v PC vir? Na NTB se stejnou ID adresou vše jde OK!

Na PC v prohlížečích Firefox i Chrome mi při kliknutí, třeba na odpovedi.cz, vyskočí v novém okně reklama. Třeba Penny, různé hazardní hry. Antivir AVG nic nezjistil! Co dělat?

Nejlepší odpověď
gecco

Pro jistotu si počítač projeď on-line scannerem ( http://www.eset­.com/cz/online-scanner/ ), může odchytit stealth vir, který AVG ´obejde´…
😉
Ale pravděpodobně máš instalován nějaký plugin, který reklamy spouští – podívej se do seznamu rozšíření v prohlížečích, co tam je…

Další odpovědi
zjentek

Podobnej stav je úplně normální třeba u přehrávače rádia Evropy 2, tam ať klikneš kdekoliv, nějaká reklama se v novým okně vždycky otevře a i když odpovědi.cz rozhodně nejsou online player rádia Evropa2 ;), doporučil bych kontrolovat se, kam přesně klikáš.