Bronzový

Mám v PC stažený koncert z ulozto. Jde to nějak zkopírovat a poslat kamarádce třeba do emailu?? Poradíte jak to udělat??

Pokud víte, prosím o podrobné informace, díky všem.. ;)
Doplňuji:
Ona žije na Slovensku, já jsem jí právě poslala odkaz na ulozto, ale jí se prý stáhly jen 3 minuty, prý jí to nejde.. Zkusím tu leteckou poštu.. Jak ta vůbec funguje, ani nevím..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Emailem se velké soubory jako videa neposílají. Pošlete ji odkaz na to Uloz.to, odkud jste to stáhla, nechť si to stáhne.
Doplňuji:
Nebo to eventuálně na to Uloz.to či na Leteckaposta.cz pošlete a pošlete jí ten odkaz.

Další odpovědi:

Zlatý

Podle velikosti souboru lze nahrát na fastshare a poslat jí link.Kamarádce tak posílám filmy.

Zlatý

vytvorte zo súboru balíčky rar cca tak 100 MB a tie je potom možné posielať i cez skype.- trvá to pár minút (podľa pripojenia), možno posielať i simultánne viacej balíčkov.

Bronzový

Jestli se ji stahly jen tri minuty tak ma problem s pripojenim, microlagy kdy se treba na vterinu prerusi spojeni .. to se resi s providerem internetu
At si nainstaluje program getright a ten odkaz z ulozto uz primo po zadani tech kontrolnich slov at nakopiruje do nej a ten umi stahovat i prerusovane ..

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 575
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 426
Zlatý Drap 401
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.