Mám v bytě mušky

z kytek, kose ani ovoce nejsou, pripada mi, jako by litaly snad ze stupacek. co to je? octomilka vypada trochu jinak bych rekla. jak se jich zbavit? kde se furt berou?
Doplňuji:
rikam, ze octomilky to nejsou. objevuji se jen na wc, koupelne a kuchyni. jsou strasne line, bo se nechaji uplne lehce rozmacknout ani se nesnazi uletet, svine. v kvitkach, hline ani podmiskach to neni stoprocentne. smrad ani spinu v byte nemam... pozn. barva: cerno-hnedo-hnusna

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Další odpovědi:

Zlatý

Jsou-li květináče s kytkami čisté, odpadkový koš vysypán, zkus upřesnit popis hmyzu - velikost, barva, chování atd.(ideální by byla fotografie)
Jinak další komunikaci lze uskutečnit pomocí Diskuze.
A pokud to nevyřešíš zde, dezinsekci firmou bych zatím neobjednával, poněvadž by se to mohlo zbytečně prodražit. Chytit do skleničky a odnést známému odborníkovi či entomologické poradny, zdarma určí a řeknou co s tím.
Jó a nevypadá to takhle nějak? Zdrojem by byla spižírna, koření, mouka atd.
http://www.google.cz/…

Bronzový

Fuj, fuj... kdo ví co to bude.. Možná bude nejlepší zavolat deratizéra, ten by se v tom měl vyznat a řekne Vám o co jde a pak vám udělá proti těm potvůrkám postřik... Nic jiného mě nrenapadá...
Ještě mě napadá, když jsou takhle ze stupaček a tak podle toho co píšete... Takový problém měl nedávno tchán (je "vedoucí" bytových jednotek, kde se tohle objevilo) a nakonec se z toho vyklubali štěnice - dvakrát fuj a ještě to kouše! Takže na tohle určitě deratizační firmu!

Bronzový

bez fotky to nejpůjde

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 924
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.