petrana.f

Mám v bytě mušky

z kytek, kose ani ovoce nejsou, pripada mi, jako by litaly snad ze stupacek. co to je? octomilka vypada trochu jinak bych rekla. jak se jich zbavit? kde se furt berou?
Doplňuji:
rikam, ze octomilky to nejsou. objevuji se jen na wc, koupelne a kuchyni. jsou strasne line, bo se nechaji uplne lehce rozmacknout ani se nesnazi uletet, svine. v kvitkach, hline ani podmiskach to neni stoprocentne. smrad ani spinu v byte nemam… pozn. barva: cerno-hnedo-hnusna

Nejlepší odpověď
annas

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/poradte-mi-prosim-co-s-malyma-muskama-na-pokojovych-rostlinach-zlute-lepici-sipky-pouzivam-zna-nekdo-radu-dekuji

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nevedel-by-nekdo-o-metode-jak-se-zbavit-octomilek

Další odpovědi
beer

Jsou-li květináče s kytkami čisté, odpadkový koš vysypán, zkus upřesnit popis hmyzu – velikost, barva, chování atd.(ideální by byla fotografie)
Jinak další komunikaci lze uskutečnit pomocí Diskuze.
A pokud to nevyřešíš zde, dezinsekci firmou bych zatím neobjednával, poněvadž by se to mohlo zbytečně prodražit. Chytit do skleničky a odnést známému odborníkovi či entomologické poradny, zdarma určí a řeknou co s tím.
Jó a nevypadá to takhle nějak? Zdrojem by byla spižírna, koření, mouka atd.
http://www.go­ogle.cz/search?q=zav%C3%­ADje%C4%8D&hl=­cs&rls=com.mi­crosoft:cs:IE-SearchBox&biw=99­6&bih=647&prmd=iv­ns&tbm=isch&tbo=u&sou­rce=univ&sa=X&e­i=uXPnTeGBA8-WOtL9gdkJ&sqi=2­&ved=0CFYQsAQ

Valky

Fuj, fuj… kdo ví co to bude.. Možná bude nejlepší zavolat deratizéra, ten by se v tom měl vyznat a řekne Vám o co jde a pak vám udělá proti těm potvůrkám postřik… Nic jiného mě nrenapadá…
Ještě mě napadá, když jsou takhle ze stupaček a tak podle toho co píšete… Takový problém měl nedávno tchán (je „vedoucí“ bytových jednotek, kde se tohle objevilo) a nakonec se z toho vyklubali štěnice – dvakrát fuj a ještě to kouše! Takže na tohle určitě deratizační firmu!

atriplex

bez fotky to nejpůjde