slevin

mam uzavrenou smlouvu s operatorem na 2 roky.je pravda,ze od unora ma platit novy zakon,

ve kterem je stanoveno,ze nemusim doplacet v pripade zruseni smlouvy,celou castku za 24 mesicu,ale jen urcite procento???diky

Nejlepší odpověď
Funna

nesmí to být víc, než pětina ze součtu nezaplacených měsíců, které zbývali do konce výpovědi…

Další odpovědi
ivzez

Ten zákon platí už od 1. ledna 2014, jde o nový občanský zákoník.
Většina firem, všichni mobilní operátoři i většina poskytovatelů
internetových i jiných služeb od února mění všeobecné obchodní podmínky (VOP).

Pokud s novými VOP svého operátora nebudete souhlasit,
můžete od smlouvy odstoupit bez sankcí.

Podívejte se do posledního vyúčtování služeb,
měl byste v něm tuto informaci najít.