Avatar uživatele
Registrovaný

mam uz par dni hnedy vytok,nevite cim to muze byt?mam uz pres tyden po menstruaci.muze to byt tim,ze jsem zacla brat HA?

?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Bronzový

Docela určitě to bude tou hormonální antikoncepcí.Chvilku to trvá,než se to srovná.Pokud by to nepřestávalo,tak budete muset k doktorovi.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele

Treba vam poradi tady.

Zdroj: http://www.ceskydoktor.cz/leka ri.php?id=5

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1673
Zlatý mosoj 1507
Zlatý marci1 1324
Zlatý annas 1032
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý gecco 768
Zlatý briketka10 733
Zlatý quentos 727
Zlatý iceT 569
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.