kazisvět

Mám upgradovat z Windows Vista na Windows 7?

Win Vista používám doma jako HTPC – počítač určený pro sledování televize, videí, DVD, BlueRay, nahrávání pořadů, prohlížení fotek, poslouchání hudby apod.
Zajímá mne zda jsou Win 7 opravdu svižnější a docela bych chtěl i podporu Blue Ray.

Nejlepší odpověď
kenyrts

Vřele doporučuji upgradovat z Windows Vista na Windows 7,na druhém disku mi taky běžejí místo Vist a opravdu změna je to značná,dalo by se říci,že všechny komponenty pracují opravdu svižněji,díky systému.

Další odpovědi
LuciJe

Podle zveřejněných testů jsou Windows 7 mnohem lepší variantou, než Visty. Já bych tedy upgradovala.