Avatar uživatele
vendys

Mám ufona.Poradí někdo jak bezplatně s ním vypovědět smlouvu

Poradí někdo.Nabízel mi rychlost 400kb/s ale realita je jen 111,4kb/s! Což je šíleně málo.A internet mi stále vypadává ještě.Půl roku se s nimi dohaduju bohužel bez ůspěchu.Poradí někdo jak sepsat dopis k ukončení spolupráce.Děkuji předem.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? BEAES, iceT, tom004 před 4802 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

obraťte se na ufology ;{)>

S dopisem bych se moc nemazal.
Datum, místo

Dobrý den,
vypovídám tímto smlouvu o připojení k internetu mezi mnou a Vaší společností uzavřenou dne… . S pozdravem X. Y


Předtím ale radno smlouvu prostudovat, jestli v ní není cosi o odstupném / poplatku při předčasném odstoupení od smlouvy

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Mám stejný problém. Taky jsem ten co „uvěřil“. A po všech možných pokusech a různých radách i od právníka,jak smlouvu vypovědět bez sankcí,jsem se nikam nedostal. Naštěstí mi končí smlouva tak,že ji mohu příští měsíc vypovědět a tím řádně ukončit. Rada sice nic moc,ale bohužel skutečnost.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

k ukončení spolupráce si připrav 3 tisícovky-viz. sazebník, jinak to nejde.
Rychlost není garantována.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
AndreiRanger

Jo ufon, proto mě tady nikdo ve špičce nenajde:-D

Možností je několik, ani jedna není úplně košér:-D

1, Každé tři dny ( tři měření na ufon.cz) posílat reklamaci a čekat až to ufon tak zmate, že nestačí reagovat do 30 dnů – poté můžete odstoupit od smlouvy.

2, Velmi složitou cestou přes soud, ikdyž rychlost není garantovaná, na stránkách uvádějí jakési rychlosti, které ( pokud jsou v reálu nižší) lze považovat za klamavou informaci tzv. „záměrné uvedení v omyl“. Řešil jsem to s ČOI, prý se na tom dá stavět, ale je to na dlouho.

3, Nejsnazší možnost je najít nějakou oběť a službu na ní přepsat (nemorální – účinné)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
emba5

jěště jedna věc.Jestli máš aspon nějaké podklady a spojíš je s měřením a stížnostma,jak radil v bodu 1 o dohadování s UFONEM,Tak si stěžuj na telekomunikační ůřad a s jejich reakcí opakuj výpověd

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek