vendys

Mám ufona.Poradí někdo jak bezplatně s ním vypovědět smlouvu

Poradí někdo.Nabízel mi rychlost 400kb/s ale realita je jen 111,4kb/s! Což je šíleně málo.A internet mi stále vypadává ještě.Půl roku se s nimi dohaduju bohužel bez ůspěchu.Poradí někdo jak sepsat dopis k ukončení spolupráce.Děkuji předem.

Nejlepší odpověď
quentos

obraťte se na ufology ;{)>

S dopisem bych se moc nemazal.
Datum, místo

Dobrý den,
vypovídám tímto smlouvu o připojení k internetu mezi mnou a Vaší společností uzavřenou dne… . S pozdravem X. Y

Předtím ale radno smlouvu prostudovat, jestli v ní není cosi o odstupném / poplatku při předčasném odstoupení od smlouvy

Další odpovědi
tom004

Mám stejný problém. Taky jsem ten co „uvěřil“. A po všech možných pokusech a různých radách i od právníka,jak smlouvu vypovědět bez sankcí,jsem se nikam nedostal. Naštěstí mi končí smlouva tak,že ji mohu příští měsíc vypovědět a tím řádně ukončit. Rada sice nic moc,ale bohužel skutečnost.

Miroslavst

k ukončení spolupráce si připrav 3 tisícovky-viz. sazebník, jinak to nejde.
Rychlost není garantována.

AndreiRanger

Jo ufon, proto mě tady nikdo ve špičce nenajde:-D

Možností je několik, ani jedna není úplně košér:-D

1, Každé tři dny ( tři měření na ufon.cz) posílat reklamaci a čekat až to ufon tak zmate, že nestačí reagovat do 30 dnů – poté můžete odstoupit od smlouvy.

2, Velmi složitou cestou přes soud, ikdyž rychlost není garantovaná, na stránkách uvádějí jakési rychlosti, které ( pokud jsou v reálu nižší) lze považovat za klamavou informaci tzv. „záměrné uvedení v omyl“. Řešil jsem to s ČOI, prý se na tom dá stavět, ale je to na dlouho.

3, Nejsnazší možnost je najít nějakou oběť a službu na ní přepsat (nemorální – účinné)

emba5

jěště jedna věc.Jestli máš aspon nějaké podklady a spojíš je s měřením a stížnostma,jak radil v bodu 1 o dohadování s UFONEM,Tak si stěžuj na telekomunikační ůřad a s jejich reakcí opakuj výpověd