Avatar uživatele
Banshee

Mám u okna vosí hnízdo. Jak se ho mám zbavit a přitom to přežít bez poštípání? :)

Nejsem si jistá jestli tam vosy ještě jsou protože pár už sem jich loni zabila. Ale nějaký tam asi budou. Co dělat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? elektrikář, dědapetr před 4708 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Osvědčený a mnohokrát vyzkušený návod :Vezmu sáček, nejlépe papírový, přiložím na hnízdo tak, aby bylo celé uvnitř a ostrým přednětem, většinou používám velký nůž, hnizdo odříznu. Po odříznutí hnízdo spadne do sáčku, ten silně stisknu a mám vyhráno. Vosi mohu buď i se sáčkem zlikvidovat, nebo vypustin někde daleko. Chce to provádět večer, nejlépe za uplné tmy.Jednak všechny obyvatelky jsou uvnitř, a trvá jim poměrně dlouho, než se ve tmě orientují.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elektrikář

Stačí večer potmně zastříkat biolitem.A pak hnízdo schodit. Vosy totiž mimo matky zimu nepřežívají. Pokud je loňské stačí schodit aby jej jej matka nemohla znova použít.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Zjistit jestli tam vosy jsou a když ano obrátit se na odborníky,třeba hasiče.Tak nepřijdete k újmě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
michalsanda

proč na hasiče? jako tato záležitost je soukromého charakteru. zaplatte si soukromníka šetřete veřejné finance.
a jinak jak je to hnízdo velké že jste si ho nevšimla dřív nebo proč jste ho v zimně nezlikvidovala? hm

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek