Mám u notáře podepsané uznání dluhu od dlužníka, jedná se o víc jak 600 tis, dlužník neplatí splátky, co s tím?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Bronzový

zkuste pohledávku prodat exekutorům

No , vy jste dobrodruh ! Poucet v dnesni dobe takov penize. To uz ale jiste vite sam. Tak podle toho , jak to mate ve smlouve , jestli uz utekla delsi doba ... sla bych za advokatem. Sepise s vami dopis dluznikovi a trebas se zalekne a zaplati ( pokud bude mit z ceho ). Me se take takhle lekli , ale uz je to pres 10 let. Tak at vam to vyjde . :-) -iv-

Bronzový

Žaloba na plnění (uznání dluhu důkaz) - soud vydá rozsudek - borec nezaplatí - exekuce.

jednoduchý.

Bronzový

Vzhledem k tomu, že otázka je položena v rubrice "trestní právo" k tomu uvádím. Policie by věc řešila pouze v okamžiku, kdy by se jednalo o podvod a ten je spáchán jen tehdy, pokud pachatel v době, kdy podepisuje smlouvu či přebírá peníze ví, že peníze nevrátí. V ostatním případě je to občanskoprávní vztah a je třeba jej řešit tak jak zde již jiní radí. I kdyby se jednalo o podvod, tak by sice pachatel mohl být odsouzen, ale peníze byste stejně musel vymáhat v řízení občanskoprávním.

Pokročilý

Mám zkušenost s jednou firmou která mi pomohla.

Zdroj: www.dkp.cz

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1817
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 454
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.