huxa

Mám u ní šanci?

Poznal sem cca. před rokem jednu holku na internetu, psali sme si spolu dlouho, na konci prázdnin sme se spolu sešli na cca. 5 hodin, nedošlo k žádnému vyfizckému kontaktu, neboť se hodně stydím. Na netu sem spolu začali chodit, po pěti dnech sme se rozešli, protože ní vadilo, že sem její nejlepší kámošce napsal zprávu „dobrou noc :*“.
našla si teď kluka s kterým se zná už dlouho a stýkají se každý den, mě řekla, že mě předtím milovala ,ale již nemiluje a skoro si už nepíšeme (tehdy sme si psali klidně 10 hodin denně-byli prázdniny, když nebyli, tak jen 5, teď si nepíšeme ani 10 minut :‚( )
mám u ní ještě šanci, nebo se s ní už mám radši přestat bavit? :‘(

(je nám oběma 14 let, ona je o 17 dní mladší)

Nejlepší odpověď
Drap

Nejlepší řešení je neřešit to a najít si jinou.

Další odpovědi
Alesh

Jestli tohle není nějaký vtípek, tak já bych to viděl asi takhle a neříkám, že úplně správně:
prostě se to chvíli vyvíjelo, pak asi usoudila, že to jaksi není to pravé ořechové a hledala záminku, jak to utnout, tu našla a tradá za jiným. Nechci tě zklamat, ale podle mě jsi skončil, to je život, za chvíli to přebolí a objevíš nějakou lepší, krásnější, úžasnější a bůhvíjaká ještě bude. V těhlech věcech je vždycky lepší čumět vpřed, nikoli vzad. Říká se tomu pálení mostů a když se to člověk naučí, je to super. Přeci jsi chlap a nepolezeš za ní po kolenou, ne? Teď bych si dal chvíli pauzu a až to přebolí, tak se začni rozhlížet, ono něco přijde, když nebudeš lojza, co sedí v koutě bez odvahy. Párkrát se spálíš a tu a tam to vyjde. Každopádně ten net ber jako berličku, většinu toho vztahu musíš vypěstovat naživo tj. bez netu a mobilu. Teprv pak se dá mluvit o reálném vztahu, který tě bude opravdu bavit, který bude o „něčem“.

BurTon

Jsi mladý, takových ještě bude ;) Neboj není to poslední láska. Pro příště bych místo psaní řešil spíš osobní poznání. Zajdi sní třeba na kafe jestli pije a jestli ne, tak na čaj :)) A stydět se nemusíš, ani druhá strana není dokonalá :)

Babunka

Zkus to a uvidíš. Ale psaní si přes internet podle mě budoucnost nemá. Sejdi se s ní a sám snad poznáš, jestli to můžete dát dohromady. A rada na závěr: Netrav tolik času na netu. Jdi radši ven. ;)

eLx

nemáš.. jak neni fyzickej kontakt (příště aspoň obejmout), neni pevný pouto..

jestli se znáte přes net tak to je na hovn* ;))) znám to…
může te jen využívat a pak te odkopne… takovejch holek tady je hochu ,najdi si holku která by te milovala a s kterou by ses cítil nejlíp.A která by nebydlela nekde na druhej strane ČR ;))