Mám oběd: Pečený králík,knedlíky, zelí. Zelí však nesnáším. Co místo něj? Nádivku nemám. Šel by k tomu rozteklý sýr?

Spenat by sel, ale me se nechce nic varit. Napada vas i neco jineho co bych mel treba jen polotovar ktery prozeny mikrovlnkou? Napada me volske oko. To bych este zvladnul :) Vajicka na tvrdo to se k tomu asi zase nehodi. Pokud nic nevymyslim.. Stehno si dam do lednicky a udelam si ten knedlik s vejcem.

Nejlepší odpověď
gecco

Tak si dej králíka jen s knedlíkem, ne??
Dělat k tomu volské oko nebo „rozteklý sýr“ by mi připadalo úděsně barbarské…
😉

Další odpovědi
zelí

Co jsem ti udělal? :(

redy

No promiň ale proč si dáváš něco co ti nechutná.
Sněz králika třeba jen s chlebem.

ReHu

Co špenátek?

marci1

Co třeba si uvařit dva brambory ? To máš hned. Nebo králík s chlebem. 🙂

Lamalam

Rozteklý sýr je ke králíkovi s knedlíkem to nejlepší. Ještě bych to vylepšila tatarkou a kečupem. Dobrou chuť.

briketka10

knedlík s vajíčkem taky dobrej
no vidíš a máš to vymyšlený 😁

arygnoc

kľudne aj >švestková povidla<.

ako máme vedieť, čo vám chutí, keď taká dobrota ako je >zelí< je vám proti srsti.

takže by k tomu >šlo< čokoľvek – ide iba o vaše chute a >chcenie< pripraviť si to.
dobrú chuť.

;-Q