barunka4202

Mám trošku křivý nos a vadí mi to. Poradíte, zda jde vyřešit jinak než plastikou?

Původní neotázka
Nám trošku křivý nos a vadí mi to. Nechci hned myslet na nejhorší jako je plastika, a tak se ptám jestli to jde i jinak.

Nejlepší odpověď
iceT

Lze opticky zamaskovat líčením, ale to by ti musel někdo ukázat, jak na to.
A stejně jako Drap si myslím, že lidi tě mají rádi pro jiné věci, než pro krásný rovný nos… si vem jakej frňák má ta hostinská z Comebacku a taky žije a neřeší to.

Další odpovědi
Drap

Pokud nechceš plastiku, tak snad jedině na ten pravý nasadit ten klaunský. Osobně bych to neřešil. Nos vůbec neni důležitý. Překáží ti to jen proto, že to máš v hlavě. Nemysli na to, neřeš to. Díky svému nosu jsi vyjímečná.

Hlada

Psychoterapií, posílením sebevědomí, zaměřením pozornosti jinam.

terry

Pokud jen trochu, nebude to problém opticky zamaskovat světlým a tmavším korektorem.
Ty jsou pro tyto korekce určené.
Chce to trochu cviku, ale základem je ztmavit to, co má být skryto a zesvětlit to, co má být zvýrazněno. Takže na jednu stranu nosu tmavší a na drhou světlejší tón.
Nezapoměň použít malé množství a rozetřít do ztracena.
Kvalitní podkladový krém či make-up je také vhodný. Korektor bude lépe držet.
V nouzi můžeš použít i 2 barvy pudru.