jitule28

Mám tři měsíce mikrovlnku, neohřívá jídlo..co dělat? Asi reklamovat, že?

Koupeno u mall.cz
Doplňuji:
a je potřeba k reklamaci originál krabice? Už ji nemám.

Nejlepší odpověď
gecco

Jedině reklamovat – a pokud od koupě uplynulo méně, než 6 měsíců (což je tento případ), mužeš rovnou požadovat zrušení kupní smlouvy a vrácení peněz (být tebou, udělal bych to právě takto – a koupil MW jinou).
😉
Doplňuji:
K Doplnění – nemusí být krabice, stačí nějaký doklad o prodeji – jen, pokud bys troubu posílala poštou (přepravní službou), musíš zabezpečit takový obal, aby nedoznala úhony.

Další odpovědi
marci1

Krabici k reklamaci mít nemusíš. 🙂

talka

Jídlo (obsahuje málo vody) se snad má ohřívat nižším výkonem a delší dobu – je to v návodu, pokud jste to zkusila.