Zlatý

Mám to zkusit, nebo raději ne?

Zdravím!

Našla jsem internetovou stránku, která nabízí zrychlení PC do dvou minut. Já se Vás ptám, zda to mám zkusit. Na 100% tomu nevěřím a nechci, aby mi to něco vymazalo, co já nechci. Myslíte, že je to bezpečné, popř. máte osobní zkušenosti?

Díky.

Zde je odkaz na tu stránku: http://zrychlenipocitace.cz/

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Vypadá to lákavě. Ale chce to radu od odborníka. Počkám si. V kladném případě rovněž vyzkouším.

Další odpovědi:

Zlatý

Nic se ti s počítačem nestane ani ti tato stránka nic nevymaže.Je to stránka kde si můžeš změřit rychlost svého PC tak pokud si to chceš zkusit tak si to zkus nic se tvému PC nestane.

Bronzový

Je to nesmysl, pokud je to pouze online, tak Vám nějaká Java aplikace poleze do pc, pokud je to program ,tak nebude zadarmo, bude se jednat o nějakou časově omezenou verzy.

Těchto "zrychlovačů" je plný internet, doporučuji se vám podívat např.: po TuneUp Utilites a podobných odzkoušených programech.
Doplňuji:
Vysloveně tento program ("Pzrychlení") je pouze program co Vám povypíná programy v pozadí, uvolní tím paměť apod. V podstatě Vám nezvýší výkon ,pouze počítači uleví od zbytečných programů - lajcky řečeno.

Ale již výše zmíněný program TuneUp Ulities (a podobné) Vám udělají to samé, plus Vm vyčístí chybné sektory na disku (tzv. defragmentace), promaže registri, uvolní RAM paměť a obecně vzato zrychlí chod pc.

PS.: (a ten program je docela drahý - zadarmo vám to s pc nic neudělá)

Zlatý

Zrovinka jsem na to koukala a chtěla se optat, zda již někdo použil některou z tady uváděných reklam.
Mě to ukázalo moooc nepotřebných souborů. Tak to raději proberu s opečovávatelem mého PC :-).

Zlatý

Já tomu nerozumím, tak bych do toho nešla.Uvidíte co vám poradí panové.

Pokročilý

Zkusil jsem to a odkázalo mě to někam se registrovat a koupit si to Nepíšou tam ani kolik to stojí a objevila se mi tam Polština tak jsem z toho radši vycouval.

Stříbrný

Je to zase nějaká habaďůra na uživatele. Otestoval jsem URL na virus totalu, tam je zatím neznámá - alespoň to snad neni zavirovaná aplikace.

Na servis a správu PC doporučuji současnou špičku "Advanced SystemCare Free" http://www.slunecnice.cz/…
Má stejné funkce a rovnocennou kvalitu jako TuneUp ale základní verze je zadarmo.

Na Tvou otazku si myslim, ze moje rada je NE...

Stříbrný

Já používám Advacent System Care fre vždy to uvolní kus pamněti, A skontroluje to celý počítač a opraví.Ale stále mne to upzorňuje že si mám koupit placenou verzi, Fre je v omezeném rozsahu a platí 2 roky.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.