Avatar uživatele
huxa

Mám to ukončit či pokračovat?

rovnou věci, aby to nebylo zase na 10 řádků – seznámil jsem se s kamarádkou mé „expřítelkyně“ (14 let, mě je 16). Nejdříve jsme si asi dva týdny psali. Projevili jsme vůči sobě náklonnost a názorově jsme k sobě padli. Setkal jsem se s ní, setkání bylo jen hodinové namísto naplánovaných čtyř hodin (musela se ještě učit). Dvakrát jsem ji jemně pohladil po vlasech, vždy odkročila. Nelíbil jsem se jí, nebo na ni musím jít pomalu? (na internetu neměla problém mluvit o sexu a svých sex. choutkách)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Elk, johana 56, briketka10 před 4142 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

hochu je ji 14…pokud ti jde o sex tak to nech plavat a ..pokud to s ni myslis vazne coz v 16 pochybuju …tak vis jak… kdo si pocka ten se docka …rekla babka a obrostla mechem…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Jsi moc hr… začal jsi moc zhurta , stačilo si popovídat a ne ji hned hladit ,to by cukala asi každá- na netu je to jiné to ti může psát co chce – většinou si holky vymýšlí . Nezapomínej kolik jí je let.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Elk

Dívka je pod zákonem, tak na to pozor! V každém případě bych tenhle vztah nerozvíjel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lleni

Já si myslím -mi se to hrr líbi i když ne zrovna v sexu – sex navíc není jen o ,, tom", ale i o mazlení!! včera se mizdál sen zrovna jak sem byla z někym na koupák , pak sme se mazlili a flirtovaly ,a bylo to tak nádherný že mi bylo líto že to nejspíš nezažiju …;( no nic a já myslela že nikdo takovej neexistuje ! Je to o povaze :). Zkus přemýšlet jesi si tě nechtěla jen ,, namotat a odpinknout" – jelikož je to kamoška tvý ex, je to docela možný . Pozor na to ! Jesi tě nechtěla jen zranit.. Ja si myslim že si nebyl hrr . Měla by bejt ráda… Takových nespoutaných už moc není – a věkem to taky nebude – mi je taky 14.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek