Pokročilý

mám to pít?

jsem u kamaráda a on nedá a nedá ať ochutnám domácí 70 procent slivovici.Co myslíte mám to pít,když už mám v sobě 0.5 l vína?:)
když se napiju nevíte jak nejrychleji vystřízlivět?
Doplňuji:
díky moc barbakane,ani to nebolelo!akorát to střízlivění bude horší...Ale když se zvládl panák sedmdesátky tak se zvládne ještě jeden a střízlivění půjde samo:Dhahaha(jo nějak sem nepochopil to Vávro?)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Žiju v ovocnářské oblast,tady se pálí kdeco.I když přeberu slivovici nebo jiný ovocný destilát,není mi špatně nikdy.Zásada je nemíchat!...:D

Další odpovědi:

Zlatý

Vávro,nepij to! Jeden panáček,aby se kamarád neurazil,by nezaškodil i při již vypitém víně,ale pozor,při pití této vody z akumulátoru se nadechni,zhluboka vydechni a kopni ho tam! Na zdraví!
Doplňuji:
To je výrok z románu bří Mrštíků Maryša,kdy Vávrovi nasypala jed do kafe.

Bronzový

1) cucnout asi jo, jestli myslí vyzunknout celou flašku, tak to asi ne
2) vyzvracet to, stejně to tak asi dopadne

Zlatý

Jestli se nemýlím,tak Vávro,nepij to bylo varování před otráveným kafem,které Vávrovi vařila Maryša.Jsou to postavy z nějakého českého díla.Myslým,že se to jmenovalo Maryša.....
Děj se odehrává na moravské vesnici. Mladá dívka – Maryša je dcerou bohatého sedláka Lízala, miluje však Francka, synka z chudé rodiny, který je právě odveden na vojnu do Brna. Přišel se za Maryšou rozloučit, Lízal ho však zle vyhnal („takového lunta!“); má pro Maryšu vyhlédnutého jiného ženicha – bohatého mlynáře Vávru, vdovce se třemi dětmi. Přes Maryšin odpor, prosby a slzy přinutí Lízal za vydatné spolupráce své ženy („budeš sa s ním mět dobře!“) a její tety Maryšu, aby si Vávru vzala. Manželství není šťastné, Vávra tráví více času v hospodě než doma, nakonec Maryšu i bije, s Maryšiným otcem se soudí o věno. Lízal vidí, že udělal chybu a snaží se Maryšu přesvědčit, aby se vrátila domů. Je však pozdě, Maryša už o to nestojí, odmítá mu odpustit, že ji do manželství nutil. Po dvou letech se vrací Francek z vojny a veřejně prohlašuje, že bude za Maryšou chodit. Přijde dokonce i do mlýna, kde se Maryšu snaží přesvědčit, aby s ním utekla do Brna. Maryša odmítá, bojí se hanby, kterou by způsobila sobě i celé rodině. To, že se Vávra pokusí Francka zastřelit, nakonec Maryšu vyprovokuje k zoufalému činu – Maryša Vávru otráví jedem nasypaným do kávy.
Doplňuji:
nemyslým,fuj------MYSLÍM,BOŽE TAKOVÁ HRUBICE!

Zdroj: http://cs.wikipedia.org/wiki/M ary%C5%A1a#D.C4.9Bj

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.