Avatar uživatele
akvidzerp

mám to pít?

jsem u kamaráda a on nedá a nedá ať ochutnám domácí 70 procent slivovici.Co myslíte mám to pít,když už mám v sobě 0.5 l vína?:)
když se napiju nevíte jak nejrychleji vystřízlivět?
Doplňuji:
díky moc barbakane,ani to nebolelo!akorát to střízlivění bude horší…Ale když se zvládl panák sedmdesátky tak se zvládne ještě jeden a střízlivění půjde samo:Dhahaha(jo nějak sem nepochopil to Vávro?)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4370 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Žiju v ovocnářské oblast,tady se pálí kdeco.I když přeberu slivovici nebo jiný ovocný destilát,není mi špatně nikdy.Zásada je nemíchat!…:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Vávro,nepij to! Jeden panáček,aby se kamarád neurazil,by nezaškodil i při již vypitém víně,ale pozor,při pití této vody z akumulátoru se nadechni,zhluboka vydechni a kopni ho tam! Na zdraví!
Doplňuji:
To je výrok z románu bří Mrštíků Maryša,kdy Vávrovi nasypala jed do kafe.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Syd

  1. cucnout asi jo, jestli myslí vyzunknout celou flašku, tak to asi ne
  2. vyzvracet to, stejně to tak asi dopadne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Jestli se nemýlím,tak Vávro,nepij to bylo varování před otráveným kafem,které Vávrovi vařila Maryša.Jsou to postavy z nějakého českého díla.Myslým,že se to jmenovalo Maryša.....
Děj se odehrává na moravské vesnici. Mladá dívka – Maryša je dcerou bohatého sedláka Lízala, miluje však Francka, synka z chudé rodiny, který je právě odveden na vojnu do Brna. Přišel se za Maryšou rozloučit, Lízal ho však zle vyhnal („takového lunta!“); má pro Maryšu vyhlédnutého jiného ženicha – bohatého mlynáře Vávru, vdovce se třemi dětmi. Přes Maryšin odpor, prosby a slzy přinutí Lízal za vydatné spolupráce své ženy („budeš sa s ním mět dobře!“) a její tety Maryšu, aby si Vávru vzala. Manželství není šťastné, Vávra tráví více času v hospodě než doma, nakonec Maryšu i bije, s Maryšiným otcem se soudí o věno. Lízal vidí, že udělal chybu a snaží se Maryšu přesvědčit, aby se vrátila domů. Je však pozdě, Maryša už o to nestojí, odmítá mu odpustit, že ji do manželství nutil. Po dvou letech se vrací Francek z vojny a veřejně prohlašuje, že bude za Maryšou chodit. Přijde dokonce i do mlýna, kde se Maryšu snaží přesvědčit, aby s ním utekla do Brna. Maryša odmítá, bojí se hanby, kterou by způsobila sobě i celé rodině. To, že se Vávra pokusí Francka zastřelit, nakonec Maryšu vyprovokuje k zoufalému činu – Maryša Vávru otráví jedem nasypaným do kávy.
Doplňuji:
nemyslým,fuj------MYSLÍM,BOŽE TAKOVÁ HRUBICE!

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ma­ry%C5%A1a#D.C4­.9Bj

Upravil/a: iceT

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby