akvidzerp

mám to pít?

jsem u kamaráda a on nedá a nedá ať ochutnám domácí 70 procent slivovici.Co myslíte mám to pít,když už mám v sobě 0.5 l vína?:)
když se napiju nevíte jak nejrychleji vystřízlivět?
Doplňuji:
díky moc barbakane,ani to nebolelo!akorát to střízlivění bude horší…Ale když se zvládl panák sedmdesátky tak se zvládne ještě jeden a střízlivění půjde samo:Dhahaha(jo nějak sem nepochopil to Vávro?)

Nejlepší odpověď
anonym

Žiju v ovocnářské oblast,tady se pálí kdeco.I když přeberu slivovici nebo jiný ovocný destilát,není mi špatně nikdy.Zásada je nemíchat!…:D

Další odpovědi
anonym

Vávro,nepij to! Jeden panáček,aby se kamarád neurazil,by nezaškodil i při již vypitém víně,ale pozor,při pití této vody z akumulátoru se nadechni,zhluboka vydechni a kopni ho tam! Na zdraví!
Doplňuji:
To je výrok z románu bří Mrštíků Maryša,kdy Vávrovi nasypala jed do kafe.

Syd

  1. cucnout asi jo, jestli myslí vyzunknout celou flašku, tak to asi ne
  2. vyzvracet to, stejně to tak asi dopadne

iceT

Jestli se nemýlím,tak Vávro,nepij to bylo varování před otráveným kafem,které Vávrovi vařila Maryša.Jsou to postavy z nějakého českého díla.Myslým,že se to jmenovalo Maryša.....
Děj se odehrává na moravské vesnici. Mladá dívka – Maryša je dcerou bohatého sedláka Lízala, miluje však Francka, synka z chudé rodiny, který je právě odveden na vojnu do Brna. Přišel se za Maryšou rozloučit, Lízal ho však zle vyhnal („takového lunta!“); má pro Maryšu vyhlédnutého jiného ženicha – bohatého mlynáře Vávru, vdovce se třemi dětmi. Přes Maryšin odpor, prosby a slzy přinutí Lízal za vydatné spolupráce své ženy („budeš sa s ním mět dobře!“) a její tety Maryšu, aby si Vávru vzala. Manželství není šťastné, Vávra tráví více času v hospodě než doma, nakonec Maryšu i bije, s Maryšiným otcem se soudí o věno. Lízal vidí, že udělal chybu a snaží se Maryšu přesvědčit, aby se vrátila domů. Je však pozdě, Maryša už o to nestojí, odmítá mu odpustit, že ji do manželství nutil. Po dvou letech se vrací Francek z vojny a veřejně prohlašuje, že bude za Maryšou chodit. Přijde dokonce i do mlýna, kde se Maryšu snaží přesvědčit, aby s ním utekla do Brna. Maryša odmítá, bojí se hanby, kterou by způsobila sobě i celé rodině. To, že se Vávra pokusí Francka zastřelit, nakonec Maryšu vyprovokuje k zoufalému činu – Maryša Vávru otráví jedem nasypaným do kávy.
Doplňuji:
nemyslým,fuj------MYSLÍM,BOŽE TAKOVÁ HRUBICE!

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ma­ry%C5%A1a#D.C4­.9Bj