aawes

mám to brát jako že nemá zájem se seznámit

nebo jí vadí ta čeština

Odpovědi
panenka

to se jí musíš zkusit zeptat ty na tohle ti odpověd nedáme neboj se zkus to třeba při rozhovoru se jí zeptat a uvidíš

fortin

Panenka odpověděla správně: zkus se jí zeptat.
Tvému dotazu kamarádka jistě dobře porozumí. A zeptej se jí několikrát a různými způsoby (osobně, sms). Pokaždé se ti dostane odpovědi. Používej pozlátka jako značkové oblečení, zlato, účes atd. ale pro sebe! V tomhle je má odpověď. Nehodí se abych sem psal s kým se chceš seznámit. Potom běž s kamarády na pivo a nezůstávej sám.

  • Nehledej v sobě nedostatky ale přednosti.