1972iva

Mam tiskarnu canon mg 5150 nehlasi to zadnou chybu ,barvy jsou nove a stale netiskne poradí prosím někdo?

Odpovědi
gecco

Máš tiskárnu připojenou?
Máš nainstalované ovladače?
Komunikuje počítač s tiskárnou? – co funguje a co ne?
Jaký máš OS?
___
Obávám se, že nejlepší rada zní – zavolej si někoho, kdo se na to ´koukne´…
😉

zelí

Nepodáš ani základní informace. Nejsme věštci. Promiň.

ReHu

Už tiskla? Je nová nebo již používaná?
Ck jsi dělal od té doby, kdy tiskla naposledy?

McArthur

Protože je to multifunkce, zkus nejprve kopírování. Pokud kopíruje, problém není v tiskárně, ale v propojení mezi tiskárnou a počítačem. Buď je chyba v kabelu nebo nemáš správně nainstalované ovladače, případně máš u tiskárny nastaveno „používat off-line“ (to najdeš ve správci tiskáren, v tiskové frontě – platí pro Windows).

Pokud tiskárna nekopíruje, potom je problém v ní. Jedná se o starší model, takže je možné, že odešla tisková hlavna (horší případ) nebo nemáš správně zasunuté cartridge (klidně je vytáhni a zase je postupně zastrč do tiskové hlavy) nebo jsou cartridge vadné (zkus jiné). Pokud je vadná tisková hlava, můžeš tiskárnu s klidem zahodit a koupit si novou, protože nová tisková hlava je dražší, než-li jiná tiskárna.

Pokud používáš neoriginální náplně, může to být jimi. Tato tiskárna je na ně celkem citlivá.

lexx

ano, těch příčin může být více…nemáš zastaralý OS který ji nepodporuje ? tiskne připojená na jiný comp ? málo informací pro rozbor situace