Votruba

mám televizi která nemá výstup usb. jak přehát flesku .Děkuji

Nejlepší odpověď
zzzzz

Jedině že připojíte DVD, nebo přijímač digitálního signálu který má USB. Já jsem to tak dříve dělala, dnes už mám TV s USB.

Další odpovědi
Alesh

Jak píše kolegyně, pokud je to ještě stará TV analog, čili musí se u ní jet přes set-top-box, pak existují verze s USB vstupem. Pokud je to už digital, tak je blbost připojovat set-top-box a spíš bych to řešil přes DVD player s USB vstupem. Doma máme nějaký „no name“ player, USB vstup má, funguje to úplně v pohodě. Jiné řešení asi neexistuje, ta televize sama od sebe nebude schopna tu flashku nachroupat, s tím ji bude muset pomoct nějaké externě připojené zařízení.

Razza

Taky máme doma DVDčko s USB, ale není to žádný zázrak, ty nejnovější filny se občas samy ukončej, nebo vůbec nejdou přehrát. Brácha říkal, že to je nějakýma starýma kodekama, takže to prej vyřeší, že si objedná k vánocům tzv. TV Stick, což má být malinký počítač velký jako flashdisk a díky tomu, že to je počítač s Androidem, se tam prej daj ty kodeky snadno aktualizovat a tak a vyjde to prej na 1500.