kia

Mám telefon NOKIA C1. Všechno funguje, pouze se někdy samovolně vypne. Nevíte, čím to může být?

Odpovědi
anonym

Je to jednoduché – stačí zjistit, kdy se vypne. A nebo počkej, až si uvařím a vypiju kafe, zavěštím z lógru…
😉
Ne – vážně – příčin může být několik a nelze je na dálku detekovat.
Pro začátek můžeš začít vyčištěním kontaktů baterie a případně jejím přeměřením.
Pak rozeber telefon a zkontroluj a vyčisti všechny kontakty.
A nebo jej dej do servisu, kde mohou odhalit i další závady.