bublina2008

mam tedy zaznam v trestnim rejstriku?

v roce 2008 jsem dostala pominku za rzeni v opilosti na 3 roky a 2 roky zakaz rizeni motoroveho vozidla. chci zeptat mam nebo nemam zapis v trestim rejstrku? od te dob jsem vubec nic neprovela dekuji

Odpovědi
arygnoc

oficiálne máte čistý register trestov (čo tak nechať si urobiť výpis a tam to uvidíte).

ale – v prípade spáchania trestného činu súd VIE o vašej predošlej trestnej činnosti, i keď OBČIANSKY ste netrestaný.

;-Q