Avatar uživatele
iwetax

Mám tam jít?

Přišel nám leták do schránky, že v našem městě bude předváděcí akce a každý účastník dostane košík plný uzenin. Já mam ale strach abych neodešla s vysavačem nebo s hrncema.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda, morče před 5096 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aramah

Taky bych nešla! Jsem měká furt mi volali a hle už mám paušál a platím a platím musím vydržet dva roky!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Budou Vám nutit různé zboží které ani nechcete.Budou jak klíštata.Moje matka si takto naběhla.Já se řídím heslem že nikdo nedá nikomu nic zadarmo.Vždy je ve všem nějaký háček.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

Běž tam, já byl teď v pondělí a neboj, neodešel jsem s ničím. Je pravda, že prodejce-předváděč byl naštvaný, ale jeho smůla.
Byla večeře zadarmo a odnesl jsem si poukaz na dovolenou, kterou hradí ta společnost. Když mi nabízel hrnce, řekl jsem: „Bohužel manželka je nezaměstnaná, já taky nevím jak to v práci bude a tak nemám na rozhazování“. Prý to dají na splátky. já řekl, že klidně, ale pak se stane, že to nezaplatím. no tak nic, řekl a šel o stůl dál.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Klidně běžte,ale nic nekupujte,nenechte se zlomit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kupkina

to se ti nedivím, co s takovým vysavačem, ale dobrou uzeninu, tou bych nepohrdla

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucimia

Jo jo… 😁 to znám. Hodně na tyto „předváděčky“ chodili prarodiče, někdy chodili na naši. Většinou je nerozumné se tam nechat k něčemu ukaceat. Babička si koupila kuchyňský robot a vůbec nesemlel co měl, jako odšťavňovač vymačkal jen poloviny šťávy z pomeranče..:-( Takže škoda nějakých 40 000 Kč. Co se týče toho dárku – někdy dostali něco jiného, někdy to, co tam bylo slíbeno. Záleží, co to je za firmu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pixman

Na uzeniny bych klidně zašel, ale nevim jestli by mi stálo za to dát si pravděpodobně malinkou porcičku uzenin za několik hodin cpaní mi jejich zboží. Na takovéto akci bych si nikdy nic nekoupil. Lidé, kteří prodávají tímto způsobem jsou většinou podvodníci. Ceny zboží jsou strašně natáhlé a výrobky nestojí za nic. Jejich oběti jsou většinou důchodci, kteří si jejich zmetky kupují s mylným předpokladem, že jim, nebo jejich dětem zaručí zdravý život.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Pokud nejsi pevná v kramflecích, raději bych nešla. ne všichni, ale dost často jsou lidi dobře vyškoleni v ukecávání.
A pochybuji o kvalitě darovaných uzenin, o množství také.
O kvalitě nabízeného zboží ani nemluvím a jejich praktiky v případě reklamace či vracení zboží ☹.
Maminka kamaráda vracela hrnce druhý den a poplatek 5 tisíc. Smlouvy mají tak zakuklené, že se v nich laik nemá šanci vyznat.
Známá na pár akcích byla, někdy i něco koupila, peníze měla, ale vždy nadávala jako špaček. Na zboží i na ty prodávají
Takže já myslím, že NE.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek