smoulinkaq

MAM TAKY PROBLEM ZE STAHOVANI PISNIČEK JAK CHCU STAHNOUT PISEN PROBIHA STAHOVANÍ BEZ PROBLEMU JAK CHCI ULOŽIT PISEN TAK

ZAČNÉV JEN HRAT,JAK SE VRATÍM NA ZPĚT ZAČNE SE ZNOVÁ STAHOVAT NEVÍM JAK JI ULOŽIT,I NA JINYCH STRANKÁCH JE TO STEJNÉ PORADÍ MI NĚKDO? DIK

Nejlepší odpověď
Hakunamatata

Když klikas na písničku tak prave tlačítko myši a Uložit cíl jako 😉

Další odpovědi
autacek

Nahrej si ji na mobil vedle a máš po problému.

praivo

Absolutně nechápu, co vlastně chceš. Vypni si CapsLock a přepiš (doplň) to znovu, tak, aby to šlo číst.