LůcaDůcaPůca

mám takový černý flek na noze…

ahoj. mám na noze takový asi 1 centimetr velký flek. Je černý a je jakoby pod kůží. co to je a jak to mám odstranit ?

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud to není následek toho, že ses uhodila, tak se jedná jednoznačně o záležitost, kterou by měl řešit kožní lékař. Jestliže se to nebude lékaři zamlouvat, tak Tě pošle na chirurgii a tam Ti „flek“ odoperují.
Než riskovat to, že se Ti z nějakého kožního útvaru může vyklubat pěkná lapálie, je lepší nechat zkontrolovat si to odborníkem. Takže seber odvahu a zajdi si s tím co nejdříve.

Další odpovědi
ten který je

Sama nic neodstranuj a zítra běž k lékaři.Tady tě nikdo nevyšetří.

badisko

modrina ?…nebo jses necim skripla ..a co tak zajit za doktorem jak mame s tohoto popisu vedet jak to vypada ?…doporucuji se spis podle fotek zeptat strejcka google …

terry

Zkus to zatelefonovat doktorovi. Nemyslíš, že by to chtěl vidět?
Černý flek na noze, to je hodně široký pojem a a příčin může být mnoho.

vitezove11

radši bych zašla k doktorovi

isteron

Ak je na kosti, je to odrenina, ak na svale, tak modrina – hematóm.

bolak

LůcaDůcaPůca: vyfoť to a hoď to sem, já ti řeknu co to je