dnb

Mám takovou otázku

Stalo se vám někdy, že vám na PC plochu, po zapnutí počítače, vyjela reklama na Old Spice? Je to vůbec možný?
Doplňuji:
(Mě se ta reklama objevila, proto se ptám)

Odpovědi
anonym

A „objevila“ se jak? – jako pozadí na ploše a nebo ´se spustil´ nějaký program?
Pokud to první – změnil´s nastavení plochy.
Pokud to druhé, pátrej podle toho programu (Po spuštění, příp. zda sis nestáhl nějaký AddWare – a jaký a k čemu).

anonym

Ve světě nul a jedniček je možné vše. Podívej se na spuštěné programy po startu a najdi si ten správný, který to dělá. Doporučení, odinstalovat a pročistit ccleaner, systém mechanic apod.