Mám takovej menší problém se všema kamaradkama ( holkama) se bavim uplně normalně ale jen s holkou kterou chci proste ne

Mám takovej menší problém se všema kamaradkama ( holkama) se bavim uplně normalně ale jen s holkou kterou chci proste nevim o čem se bavit poradte mi prosíím???

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nepřemýšlej o tématech, ale mluv s ní o všem možném, co tě zrovna napadne, tak jako s ostatními.Jinak to nepůjde.

Další odpovědi:

Danííku, co tě na téhle slečně vlastně přitahuje? Proč Tě zajímá právě ona? Zkus se nejdřív zamyslet, co je na ní tak jedinečného. Pokud nevíš jak se s ní začít bavit, tak si zadej do vyhledávače: jak se bavit s holkou? Řeší se to tu zatraceně často, takže nějaké odpovědi se ti určitě hodit budou.
Mohu doporučit jenom jedno - do ničeho se nenuť. Až budeš zralý na to, abys se svou slečnou promluvil, tak to půjde samo. Říct: Ahoj. Určitě dokážeš. Také dokážeš ze sebe vysypat otázku, jestli by s tebou někam nešla. Když se jí zeptáš, co by jí zajímalo, tak ti určitě odpoví tak, abys už dokázal navázat sám.

Zlatý

To je normální. Prostě se to tak někdy stane, že se človíček prod tím vytouženým druhým človíčkem víc hlídá aby si neudělal ostudu.
No zkus to trochu jinak. Jít s pravdou ven. Nic nezkazíš na tom, když jí slušně a s příjemným úsměvem řekneš, že se ti líbí, že z toho máš takovou trému, že nevíš o čem si s ní povídat.
V lepším případě se spolu budete víc setkávat , v horším ti odpoví, že ještě na to nemá mít důvěrnějšího kamaráda.
No a tak se potom domluvte, že dál budete jen běžní kamarádi.
V životě takových chvil bude, tak se neboj.

Bronzový

drápe a co když ho zrovna napadne ,že by jí chtěl klátit ???

Protože máš stres a bojíš se jestli neřekneš něco trapného. Běž za ní a oslov jí neboj se když něco zkazíš sám se tomu zasměj holkám se to líbí.

Já bych v tom neviděl menší problém, ale hodně velkej.

Stříbrný

Nějak se mi to nezdá, pokud si máš s kamarádkama co říct a s holkou, kterou "chceš" nikoli, tak je někde chyba ve vaší společné komunikaci a není to moc dobré, omluvou je jen stydlivost obou stran.

Pokročilý

Hlavne prirozenost!! :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.