Avatar uživatele
Daníík

Mám takovej menší problém se všema kamaradkama ( holkama) se bavim uplně normalně ale jen s holkou kterou chci proste ne

Mám takovej menší problém se všema kamaradkama ( holkama) se bavim uplně normalně ale jen s holkou kterou chci proste nevim o čem se bavit poradte mi prosíím???

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4163 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Nepřemýšlej o tématech, ale mluv s ní o všem možném, co tě zrovna napadne, tak jako s ostatními.Jinak to nepůjde.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Danííku, co tě na téhle slečně vlastně přitahuje? Proč Tě zajímá právě ona? Zkus se nejdřív zamyslet, co je na ní tak jedinečného. Pokud nevíš jak se s ní začít bavit, tak si zadej do vyhledávače: jak se bavit s holkou? Řeší se to tu zatraceně často, takže nějaké odpovědi se ti určitě hodit budou.
Mohu doporučit jenom jedno – do ničeho se nenuť. Až budeš zralý na to, abys se svou slečnou promluvil, tak to půjde samo. Říct: Ahoj. Určitě dokážeš. Také dokážeš ze sebe vysypat otázku, jestli by s tebou někam nešla. Když se jí zeptáš, co by jí zajímalo, tak ti určitě odpoví tak, abys už dokázal navázat sám.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

To je normální. Prostě se to tak někdy stane, že se človíček prod tím vytouženým druhým človíčkem víc hlídá aby si neudělal ostudu.
No zkus to trochu jinak. Jít s pravdou ven. Nic nezkazíš na tom, když jí slušně a s příjemným úsměvem řekneš, že se ti líbí, že z toho máš takovou trému, že nevíš o čem si s ní povídat.
V lepším případě se spolu budete víc setkávat , v horším ti odpoví, že ještě na to nemá mít důvěrnějšího kamaráda.
No a tak se potom domluvte, že dál budete jen běžní kamarádi.
V životě takových chvil bude, tak se neboj.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BANAN93

drápe a co když ho zrovna napadne ,že by jí chtěl klátit ???

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Wendysek.W

Protože máš stres a bojíš se jestli neřekneš něco trapného. Běž za ní a oslov jí neboj se když něco zkazíš sám se tomu zasměj holkám se to líbí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já bych v tom neviděl menší problém, ale hodně velkej.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

Nějak se mi to nezdá, pokud si máš s kamarádkama co říct a s holkou, kterou „chceš“ nikoli, tak je někde chyba ve vaší společné komunikaci a není to moc dobré, omluvou je jen stydlivost obou stran.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Natty*

Hlavne prirozenost!! :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek