Lilinka B

Nevíte proč mi po připojení tabletu ke klavesnici, klavesnice nefunguje??

nevite jak klavesnici aktivoovat?ďkuji

Odpovědi
led

Pokiaľ je to ten obal s klávesnícou a káblovým pripojením, android aj win8 by ho mali rozpoznať, tu sa nič nemusí aktivovať, len konektor z klávesnice musí byť zasunutý v porte tabletu.
Pokiaľ ide o pripojenie klávesnice cez BT, alebo iné diaľkové pripojenie pomocou adaptéru klávesnica má vypínač a treba klávesnicu a tablet spárovať.