Bawinka999

Mám sylná stehna mohli byste mi pozadit co s tím ?

Doplňuji:
psala jsem to z mobilu a mam tu jinak klávesy než jsem zvyklá

Nejlepší odpověď
Hlada

Silná stehna k pořádné ženské patří. Neznalost pravopisu ale ne.

Další odpovědi
Tonie

Podle pravopisu bych řekla, že ti je tak deset, i míň.. To si pak nemusíš s ničím dělat starosti. Ještě než ti za pár let začne záležet na vzhledu, tak to vychodíš a vyběháš, když se budeš snažit.
Pokud ti je víc, mělo by ti záležet nejen na tvém vzhledu, ale taky vzhledu toho, co píšeš.. alespoň malinko. Protože „sylná“.. to je fakt sýla. :D
Jinak, „pozadím ti“, najdi si na netu nějaký cvičení, určitě je na to plno cviků..
Pro příklad dva odkazy.. :)

http://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/223502-uzka-a-pevna-stehna-muzete-mit-jiz-za-tricet-dni.html

Zdroj: http://www.pro­krasnetelo.cz/clan­ky/cviky-pro-stihla-a-pevna-stehna/

hanulka11

lepší než hůlky

Berušinka

A „sylná“ stehna vypadají jak? =D

baghira

Nooo… být na ně hrdá?

Děda Louda

To chce důkladnou žydly.