Malovranec

Mám studenskou Opencard na pražské pásmo, platí tato karta i do knihovny v Praze?

Nebo musim platit těch 80 Kč?

Nejlepší odpověď
IK

Opencard je jen nosič na který se dá také nahrát data pro knihovnu jako je číslo a od kdy do kdy jsi zaplatil za první registraci 80,– za prodloužení na další rok jen 60,–
Takže musíš se s ní v knihovně nejdřív přihlásit. Pokud máš starou legitimaci a chceš si ji převést na opencard tak si tu starou vezmi s sebou.

Zdroj: http://www.mlp­.cz/cz/sluzby/ce­nik-sluzeb/

Další odpovědi
samicek333

Ano, sama ji do knihovny používám

Ella

samozřejmě že musíš zaplatit registrační poplatek do knihovny!
V tuto chvíli máš na opencard nahranou pouze „jízdenku“, v knihovně ti po registraci a zaplacení poplatku nahrají „kartičku knihovny“, místo klasické kartičky.
to by si knihovna nic nevydělala…