mám strašné bedary jenom na zádech,poradte mi prodím jak se jich zbavit ! Hygienu dodržuji správno,nechápu to !

Nejlepší odpověď
anonym

Je to vekem . Jedine na koznim ti pomuzou. Ne jen masticky , ale i leky – je to v hormonech. Je zapotrebi to podchytit vcas. -iv-

Další odpovědi
Pecudka

Choď hodně na sluníčko, opalování na to působí blahodárně. Měla jsem kdysi také takový problém, věkem se to upraví.

Lenjička

Hoodně moc pít čistou vodu – tím se pročistí celé tělo, opalovat se – sluníčko všechno zlepší 🙂 A možná také nějaké antibakteriální vodičky z lékarny a čistit a čistit. Myslím, že by to mohl být problém umělých triček a pocení se v nich – zkus nosit něco bavlněného 😉

DDarent

může to způsobovat i jídlo..... Akné se tvoří nečistotou na pokožce.....nejspíš to je tím.....

venkovan

Zajdi na kožní.
Třeba se hodně myješ a tělo vytváří hodně mazu který se potom pokožce zanítí. Někdy je musí i rozříznou a vyčistit. Mne je, tedy byla to potom už tuková bulka, ze zad vyřízli a vytrhli. Minuta strachu, vteřina napětí a mohl jsem potom zas se na židli opřít.

FOG

Muj kamarad v puberte na to jedl susene kvasnice.

elektrikář

Používat nedráždivé dětské mýdlo. Čistě bavlněné prádlo.Po koupeli ošetřit nějakou desinfekcí. Nejlepší je se poradit z lékařem. Upravit životosprávu, nekořenit, hodně zeleniny a ovoce.

Valky

Hodně, hodně, hodně pít! Slunení nedoporučuji, je nad námi zvýšená ozonová díra, jinak zdravé slunění – 10 minut denně, jinak je to nebezpečné. Je to pouze zvýšená hormonální aktivita, která odejde s pubertou (většinou)… jinak neškrábat, nemačkat, tím se rozšiřuje „infekce“..

Wanny

Doporučuji OK GEL, unikátní přípravek pro péči o pokožku a také zárověň i OK Balsam, který zklidňuje, nedoporučuje se po namazání chodit na přímé slunce.
Poradím na Wanny211@email.cz

Zdroj: www.okg-family.ic.cz