Avatar uživatele
Rokio

Mám strach z výšek, nebo je to v normě?

Nebojím se lézt na průlezky. Nemám strach, když jsem vysoko do tří metrů bez jištění. Nemám také obavy při skákání z malých chatek do hlíny ani při skoku z přízemí.

Bojím se však skoku z padáku, skoku do propasti na gumě, chůze po laně a když jsem na rozhledně, mám pocit, že mě to dolů vtahuje.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 2969 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kacka_jelin

Je to v normě (možná až nad normou :D )

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kelt

Lepší mít strach z výšek, než chodit blízko okraje propasti. Stačí jediný chybný krok.
Těžko mluvit, co je norma. Pokud nemusím chodit na rozhledny, tak nejdu. Proč platit za to, že uvidím něco, co si dovedu představit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

Taky se bojím velkých výšek.
Už jsem to tu několikrát psala.
Ten můj strach je nepředstavitel­ný :((

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

Nic zvláštního, takto je to u většiny lidí. Znám i případy, kdy je problém postavit se na židli při výměně žárovky, nebo se dostavuje závrať na 2m žebříku. V běžném životě čumíme většinou do dálky a málokdy do hloubky. Proto se dostavuje ten blbý pocit. Když budeš nějakou dobu nucen pracovat ve výšce (např. na střeše, natírání žlabů ze žebříku, atp.),tak si člověk celkem rychle zvykne a po čase tyto pocity vymizí. Prostě nemáš čas s bát, musíš makat. Mám to na sobě vyzkoušeno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Je to v normě. Musela jsem přejít v jeskyni ve Slovinsku po můstku, který se hýbal a pod ním byla několika set metrů divoká řeka. Výšky taky moc nemusím, ale třeba pohled ze 13. patra domu mě zas tak nevadí. Spíše ty „nebezpečné“ výšky.
🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

to nevím ,já tohle neřeším,to bych pak nemohl dělat to co dělám.
je to asi týden co jsem kácel odvrchu z lana topol co měl na výšku 52m, dole na pařezu průměr 210cm. Pravdou je že v tom větru to nebylo moc příjemný.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek