nikolka-101

Mám strach z hororú ale dívám se na ně jak se mám přesta bát?

Pomec te mi!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!

Nejlepší odpověď
Berušinka

Když se bojíš, tak se na ně nedívej. Jednoduché řešení.

Další odpovědi
hawranek

U hororů jde o to, aby se člověk bál (jinak by celej hororoveh průmysl mohl jít k čertu 😁). Dřív jsem se taky bála, ale časem jsem zjistila, že ten strach začíná být spíš příjemný (až na občasné noční můry) a po pár letech ti většina hororů přijde jako trapárna (protože téma bývá většinou stejný) a ty budeš ještě moc ráda, když najdeš horor, u kterýho se budeš zase doopravdy bát (pro mně to byl film Hrůza v Connecticatu)…