Avatar uživatele
ocelot42

Mám strach se jít ostříhat

Mám teď vlasy tak 7cm. Chtěl by jsem jít strojkem tak na 1cm , ale bojím se, že budu vypadat jako pitomec a ve škole mi to dají sežrat. Co mám dělat ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3759 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
SportWoman

nech se tak ostříhat na začátku letních prázdnin, než pujdeš do školy tak ti to trochu povyroste :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Rozmyslet si, co vlastně chceš.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Tak se stříhat nechoď,ale vlasy rychle dorostou,tak se toho neboj.
Mě taky kdysi ostříhali na krátko z dlouhých vlasů,všici z toho měli čurinu a taky mě neubylo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Houslovyklic

Jestli se Ti chce, tak do toho jdi. Jsou to Tvoje vlasy a můžeš si s nimi přece dělat, co chceš. Nebo nejdi hned na 1cm…

P.S. Ale patří toto opravdu na tyto stránky…???

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hamon

Na Netu jsou služby, kam uploadnuješ fotku a vybíráš si vlasy. Bohužel, na žádnou si nepamatuju adresu. Zkus googlit face morphing photo online.
Doplňuji:
uploadneš. Člověk už je z té angličtiny tak zblblý, že to cpu všude a ani to říct neumím :) Takže odešleš, nahraješ…

Upravil/a: Hamon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
knedlik123

A proc bys to mel ted v zime delat ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Když jsem byl na škole, tak jsem se taky nechtěl stříhat, dneska se stříhám, když si projedu rukou po hlavě a naberu nějaké vlasy. Nevím, jak rychle rostou vlasy, ale je to pro dobro vlasů. Trávník se taky musí ošetřovat. Jde o Tebe, sám se musíš rozhodnout,. Nech se ostříhat tak, aby to nebylo proti školnímu řádu. Nehleď na ostatní, jde o Tebe, Nebo si myslíš, že se ženské malují kvůli někomu konkrétnímu? Ne, chtějí se prostě líbit. Tak se podle toho zařiď.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gaja

pokud se chceš nechat ostříhat tak si za tím stůj a kdyby měli kecy tak jim to dej sežrat, použij to proti nim. Vyzdvihni jak je to dobré být tak ostříhaný. Třeba to ostatní taky zkusí..
Když budeš vnitřně silný a stát si za svým rozhodnutím tak to z tebe ostatní ucítí a budou tě respektovat.
Pokud máš velký strach tak je zkracuj postupně po týdnu o pár cm a ostatní si zvyknou:))

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek