ocelot42

Mám strach se jít ostříhat

Mám teď vlasy tak 7cm. Chtěl by jsem jít strojkem tak na 1cm , ale bojím se, že budu vypadat jako pitomec a ve škole mi to dají sežrat. Co mám dělat ?

Nejlepší odpověď
SportWoman

nech se tak ostříhat na začátku letních prázdnin, než pujdeš do školy tak ti to trochu povyroste :)

Další odpovědi
Drap

Rozmyslet si, co vlastně chceš.

iceT

Tak se stříhat nechoď,ale vlasy rychle dorostou,tak se toho neboj.
Mě taky kdysi ostříhali na krátko z dlouhých vlasů,všici z toho měli čurinu a taky mě neubylo.

Houslovyklic

Jestli se Ti chce, tak do toho jdi. Jsou to Tvoje vlasy a můžeš si s nimi přece dělat, co chceš. Nebo nejdi hned na 1cm…

P.S. Ale patří toto opravdu na tyto stránky…???

Hamon

Na Netu jsou služby, kam uploadnuješ fotku a vybíráš si vlasy. Bohužel, na žádnou si nepamatuju adresu. Zkus googlit face morphing photo online.
Doplňuji:
uploadneš. Člověk už je z té angličtiny tak zblblý, že to cpu všude a ani to říct neumím :) Takže odešleš, nahraješ…

knedlik123

A proc bys to mel ted v zime delat ?

Kelt

Když jsem byl na škole, tak jsem se taky nechtěl stříhat, dneska se stříhám, když si projedu rukou po hlavě a naberu nějaké vlasy. Nevím, jak rychle rostou vlasy, ale je to pro dobro vlasů. Trávník se taky musí ošetřovat. Jde o Tebe, sám se musíš rozhodnout,. Nech se ostříhat tak, aby to nebylo proti školnímu řádu. Nehleď na ostatní, jde o Tebe, Nebo si myslíš, že se ženské malují kvůli někomu konkrétnímu? Ne, chtějí se prostě líbit. Tak se podle toho zařiď.

gaja

pokud se chceš nechat ostříhat tak si za tím stůj a kdyby měli kecy tak jim to dej sežrat, použij to proti nim. Vyzdvihni jak je to dobré být tak ostříhaný. Třeba to ostatní taky zkusí..
Když budeš vnitřně silný a stát si za svým rozhodnutím tak to z tebe ostatní ucítí a budou tě respektovat.
Pokud máš velký strach tak je zkracuj postupně po týdnu o pár cm a ostatní si zvyknou:))