Mám strach se jít ostříhat

Mám teď vlasy tak 7cm. Chtěl by jsem jít strojkem tak na 1cm , ale bojím se, že budu vypadat jako pitomec a ve škole mi to dají sežrat. Co mám dělat ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

nech se tak ostříhat na začátku letních prázdnin, než pujdeš do školy tak ti to trochu povyroste :)

Další odpovědi:

Zlatý

Rozmyslet si, co vlastně chceš.

Zlatý

Tak se stříhat nechoď,ale vlasy rychle dorostou,tak se toho neboj.
Mě taky kdysi ostříhali na krátko z dlouhých vlasů,všici z toho měli čurinu a taky mě neubylo.

Pokročilý

Jestli se Ti chce, tak do toho jdi. Jsou to Tvoje vlasy a můžeš si s nimi přece dělat, co chceš. Nebo nejdi hned na 1cm...

P.S. Ale patří toto opravdu na tyto stránky...???

Bronzový

Na Netu jsou služby, kam uploadnuješ fotku a vybíráš si vlasy. Bohužel, na žádnou si nepamatuju adresu. Zkus googlit face morphing photo online.
Doplňuji:
uploadneš. Člověk už je z té angličtiny tak zblblý, že to cpu všude a ani to říct neumím :) Takže odešleš, nahraješ...

Pokročilý

A proc bys to mel ted v zime delat ?

Bronzový

Když jsem byl na škole, tak jsem se taky nechtěl stříhat, dneska se stříhám, když si projedu rukou po hlavě a naberu nějaké vlasy. Nevím, jak rychle rostou vlasy, ale je to pro dobro vlasů. Trávník se taky musí ošetřovat. Jde o Tebe, sám se musíš rozhodnout,. Nech se ostříhat tak, aby to nebylo proti školnímu řádu. Nehleď na ostatní, jde o Tebe, Nebo si myslíš, že se ženské malují kvůli někomu konkrétnímu? Ne, chtějí se prostě líbit. Tak se podle toho zařiď.

pokud se chceš nechat ostříhat tak si za tím stůj a kdyby měli kecy tak jim to dej sežrat, použij to proti nim. Vyzdvihni jak je to dobré být tak ostříhaný. Třeba to ostatní taky zkusí..
Když budeš vnitřně silný a stát si za svým rozhodnutím tak to z tebe ostatní ucítí a budou tě respektovat.
Pokud máš velký strach tak je zkracuj postupně po týdnu o pár cm a ostatní si zvyknou:))

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Jídlo a vaření

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 841
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 480
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 414
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.