Mám starý obklad v koupelně a zašlé spáry. Nemáte zkušenost s Ceresitem, není to zbytečná práce? Zvládne to žena?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Myslím, že ty spáry jsou jednak zašlé a je to spárovací hmotou /dříve se nepoužívaly takové spárovačky jako dnes,/ považuji to za zbytečnou dřinu stejně to nejde vyčistit.
Doplňuji:
tak to jsem také zkoušela přebarvit spáry,ale nebylo to ono, ale třeba vám se to povede-nechci odrazovat

ale je jen lákavá reklama

Další odpovědi
arygnoc

zakoupit bílej edding750 (paint marker), přebarvit spáry. Je vodovzdorný.

zvládne to i žena.