alikali

Jak překopírovat velké množství fotografií na CD?

Odpovědi
tforro

Blahopřeji k takovému množství fotografií. Ale co my s tím?

Radius

Já třeba už CD nepoužívám, jsou rozměrově velká a vejde se tam jen 650 MB na DVD se vejde 4,7 GB.
Když chci více elektronických obrázků nebo dat někomu dát, nakopíruju to na Flash disk a on si to prekopíruje na PC za minutu a pak se to smaže. Mám malý USB flash disk 32 GB trvale na klíčích, takže jistota, nosím ho všude s sebou. Soubory ani doma nevypaluju, mám externí USB disk 2 TB a ten jen občas připojím k PC. Kamarád má dokonce DVA externí USB disky (2 až 4 TB), každý od jiného výrobce a je v klidu, o data nepřijde a nic nemusí nikam vypalovat.