tucnakscot

Mam soukromi pri tisku nebo skenovani v mestskych knihovnach ?

Zdravim,
Potrebuji se zeptat ohledne skenovani a tisknuti ve verejnych mestskych knihovnach. Bude u me nekdo stat a kontrolovat, jaky material si tisknu nebo skenuju ? Nebo na to mam soukromi ? A da se dohledat, kdo a co jsem tiskl ? Kdo s timto ma zkusenosti, prosim odepiste, dekuji.

Nejlepší odpověď
df

Co se tyka tisku, tak jsem si tisknul bez jakekoliv asistence. Skenovani mi delala knihovnice na velke kopirce u sebe. Myslim, ze ti do toho koukat nebude. Bylo by to neslusne. Na pc jsem po sobe mazal historii, ale nejde to vsude. Zalezi, jak to je zabezpecene administratorem.