mam soud a na předvolance je napsano: o navrhu na nařizení zbytku trestu z PP.

co to prosím znamena?děkuji za rychlou odpověd.

Nejlepší odpověď
Bičiště

Znamená to, že jsi byl podmíněně propuštěn z výkonu trestu a z nějakého důvodu se bude rozhodovat o jeho odsezení v původní výši. Zkratka PP = podmíněné propuštění. Nevyvedl jsi něco v průběhu podmíněného propuštění?
Doplňuji:
Taky by ti mohl být změněn trest veřejně prospěšných prací na vězení, pokud jsi tyto soudem nařízené hodiny neodpracoval nebo jenom z části.Pak by „PP“ mohlo znamenat prospěšné práce. Ale ty sám nejlépe víš, odkud vítr fouká.