adelakum

Mám sony xperia z1,padl mi na roh stolu a rozbil se mi obraz, ne tem klasický vrchní, ale ta prasklina je jakoby pod tím

Ahoj, mám sony xperia z1 myslím..spadl mi na roh stolu a rozbil se mi obraz..ale ne ta klasická vrchní obrazovka..ta prasklina je pod tím..vubec nereaguje..proste nefunguje obraz..svíti to ano..chci se jen zeptat kolik asi bude stát oprava nebo jestli se to spraví nějak samo..:D ..

Odpovědi
gecco

Samo se to nespraví určitě…
😁
Výměna displaye a digitizeru – počítej okolo 3.000,– …